Zajęcia taneczne we Wrocławiu

Dlaczego warto tańczyć u nas?

5 powodów dla których warto nas wybrać

Jest wiele powód dla których zajęcia taneczne są doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Taniec łączy w sobie wszystkie pozytywne aspekty aktywności fizycznej z wrażliwością artystyczną i harmonią dźwięków muzyki. Kształtuje nie tylko koordynacyjne zdolności motoryczne, ale również sprzyja rozwojowi psychospołecznemu i artystycznemu.

 • Nasze zajęcia to komfort kameralnej atmosfery i indywidualnego podejścia do każdego uczestnika – w jednej grupie może być maksymalnie 8 osób.
 • Zajęcia podzielone są na różne grupy wiekowe co umożliwia dobranie ćwiczeń i choreografii do możliwości każdego uczestnika.
 • Oferujemy możliwość wyboru rodzaju zajęć i pomagamy dopasować styl taneczny oraz formę do potrzeb każdego klienta.
 • Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę z dużą wiedzą potwierdzoną uprawnieniami instruktorskimi, trenerskimi oraz dyplomami ukończenia studiów na AWF. Są to osoby, które doskonale znają metodologie nauczania ruchów tanecznych i potrafią przekazać ją w ciekawy, miły i interesujący sposób.
 • Nasze zajęcia to wspaniała atmosfera, gwarancja rozwoju tanecznych  umiejętności oraz poczucia rytmu i muzyki, a przede wszystkim wspaniale spędzony czas i możliwość odkrycia nowej pasji.

Forma zajęć

czyli jak wyglądają nasze zajęcia

U nas możesz wybrać najlepszą dla siebie czy Twojego dziecka formę zajęć. Zajęcia grupowe, lekcje indywidualne, lekcje w parach, bądź w stworzonej według Twoich indywidualnych potrzeb – małej grupie.

Zajęcia grupowe odbywają się raz w tygodniu według stałego grafiku, można jednak dołączyć do kilku grup i uczestniczyć w zajęciach dwa lub trzy razy w tygodniu. Każdą nieobecność można odrobić z inną grupą. W przypadku osób dorosłych prowadzimy zajęcia w formie kursów lub zajęć z otwartym wejściem w formie grup fitnessowych. Dbając o komfort podczas zajęć – na każde z nich obowiązują zapisy. 

Oferujemy również formę zajęć indywidualnych, w parze bądź stworzonych na Wasze potrzeby małych grupach. Termin i miejsce takich zajęć dostosowany jest do Waszej dyspozycyjności oraz dogodnej lokalizacji.

Zajęcia prowadzone są głównie na ternie wrocławskiej Wielkiej Wyspy. W Sali przy ul. Różyckiego 1c, w SP nr 66 oraz w Rozwijalni.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w tym również ofertą przygotowania choreografii pierwszego tańca weselnego.

Cennik zajęć

czyli co ile kosztuje?

Rolki

Taniec

1 raz w tygodniu

2 razy w tygodniu

karnet rolkowy 6 zajęć

zajęcia rolkowe ponad karnet

110 zł

220 zł

170 zł

25 zł

Lekcja indywidualna Solo
W parze

80 zł
120 zł
(60 zł/osoba)

80 zł
120 zł

(60 zł/osoba)

Jednorazowy wstęp na zajęcia grupowe

40 zł

Istnieje możliwość odrabiania zajęć w przypadku nieobecności zgłoszonej
z tygodniowym wyprzedzeniem lub spowodowanej chorobą

Zapisz się na zajęcia!

wypełnij formularz!

  Najczęściej zadawane pytania

  faq

  • Co w przypadku gdy moje dziecko zachoruje?

   Jeśli Ty lub Twoje dziecko uczęszczacie do nas na zajęcia grupowe, jednak z powodu choroby lub innego wypadku losowego nie dotrzecie do nas, zajęcia nie przepadają. W takiej sytuacji należy wysłać do nas wiadomość, że nie będzie Was na zajęciach i odrobić je z inną grupą.  Zajęcia rolkarskie można również odrobić na zajęciach tanecznych.

   Jeśli nie macie możliwości dotrzeć na wcześniej umówione zajęcia indywidualne prosimy o kontakt telefoniczny i uzgodnienie innego terminu zajęć.

  • Czy macie zniżki dla całych rodzin?

   Wyznając zasadę, że trolki to sport dla całej rodziny nie może się obyć bez zniżek rodzinnych. Każdy członek rodziny jest u nas traktowany jako jedna osoba. Jak to działa w praktyce? Jeśli na zajęcia (niezależnie od wybranej dyscypliny sportowej) raz w tygodniu chodzi mama i dwójka dzieci płacicie tak jakby jedna osoba chodziła na zajęcia 3 razy w tygodniu czyli zamiast 300 zł opłata wynosi 260 zł.