Zajęcia na rolkach we Wrocławiu

Forma zajęć

Czyli co robimy?

U nas możesz wybrać najlepszą dla siebie czy Twojego dziecka formę zajęć. Zajęcia grupowe, lekcje indywidualne, lekcje w parach, bądź w stworzonej według Twoich indywidualnych potrzeb – małej grupie.

Zajęcia grupowe odbywają się raz w tygodniu według stałego grafiku, można jednak dołączyć do kilku grup i uczestniczyć w zajęciach dwa lub trzy razy w tygodniu. Każdą nieobecność można odrobić z inną grupą. W przypadku osób dorosłych prowadzimy zajęcia w formie kursów. Dbając o komfort podczas zajęć – na każde z nich obowiązują zapisy, gdyż w naszych zajęciach może uczestniczyć maksymalnie 8 osób. Na zajęcia indywidualne, w małych grupach, bądź w parach umawiamy się każdorazowo tak by termin dopasować do Waszej dyspozycyjności.

Stawiamy na rozwój, bezpieczeństwo i satysfakcje naszych uczniów, dlatego dbamy o dobór najlepszej kadry. Nasi instruktorzy to specjaliści w swoim fachu, posiadający wiedzę i doświadczenie ze swoich dyscyplin, jak również wiedzę ogólnosportową. Wszyscy posiadają związkowe licencje i uprawnienia do prowadzenia zajęć rolkowych i narciarskich PZSW, PZN, SITN.

Zajęcia grupowe i lekcje indywidualne z jazdy na rolkach w okresie letnim prowadzone są na świeżym powietrzu na boisku przy ul. Partyzantów w sercu wrocławskiego Sępolna, na brodziku na Karłowicach oraz przy ulicy Kwiskiej na granicy Popowic i Gądowa.

Różne grupy wiekowe

dla kogo?

Zapraszamy na zajęcia z jazdy na rolkach dzieci, młodzież oraz dorosłych. Prowadzimy zajęcia z dziećmi już od 5 roku życia. Zajęcia prowadzone są w grupach wiekowych:

 • 5-7 lat
 • 8-10 lat
 • 11-14 lat
 • Dorośli

Różne poziomy zaawansowania

Każdy znajdzie cos dla siebie!

 • „Podstawy jazdy” – dla osób, które do tej pory nie miały przyjemności spróbować jazdy na rolkach. Celem zajęć jest opanowanie podstawowych umiejętności rolkarskich tj. jazda do przodu, podstawy zakręcania i hamowania.
 • „Średniozaawansowani” – dla osób, które opanowały już podstawy jazdy jednak chciałyby spróbować trudniejszych ewolucji na rolkach: jazdy tyłem, różnych sposobów hamowania, podstawowych tricków na pachołkach, sposobów omijania przeszkód czy obrotów.
 • „Zaawansowani” – dla osób którym podstawowe ewolucje nie sprawiają problemów. Potrafią jeździć do przodu, do tyłu, hamować na różne sposoby, pokonywać przeszkody oraz znają podstawowe skoki i tricki na pachołkach. Jednak rolki to ich pasja, którą wspólnie z instruktorami będziemy szlifować i wzbogacać o kolejne umiejętności.

U nas możesz wybrać najlepszą dla siebie czy Twojego dziecka formę zajęć. Zajęcia grupowe, lekcje indywidualne, lekcje w parach, bądź w stworzonej według Twoich indywidualnych potrzeb – małej grupie.

Nie jesteś pewny do jakiej grupy dołączyć i jak ocenić swój aktualny poziom posiadanych umiejętności rolkarskich?

Cennik zajęć

czyli co ile kosztuje?

Rolki

Karnet miesięczny 1 raz w tygodniu

2 razy w tygodniu

130 zł

240 zł

Lekcja indywidualna Solo
W parze

100 zł
140 zł
(70 zł/osoba)

Jednorazowy wstęp na zajęcia grupowe

50 zł

Istnieje możliwość odrabiania zajęć w przypadku nieobecności zgłoszonej
z tygodniowym wyprzedzeniem lub spowodowanej chorobą

Zapisz się na zajęcia!

wypełnij formularz!

  Najczęściej zadawane pytania

  faq

  • Czy jest możliwość wypożyczenia sprzętu?

   Nie mamy możliwości wypożyczenia rolek na zajęcia.
   Wypożyczenie rolek u nas jest możliwe dla uczestników naszych obozów na czas trwania wypoczynku.

  • Co w przypadku gdy moje dziecko zachoruje?

   Jeśli Ty lub Twoje dziecko uczęszczacie do nas na zajęcia grupowe, jednak z powodu choroby lub innego wypadku losowego nie dotrzecie do nas, zajęcia nie przepadają. W takiej sytuacji należy wysłać do nas wiadomość, że nie będzie Was na zajęciach i odrobić je z inną grupą.

   Jeśli nie macie możliwości dotrzeć na wcześniej umówione zajęcia indywidualne prosimy o kontakt telefoniczny i uzgodnienie innego terminu zajęć.

  • Czy macie zniżki dla całych rodzin?

   Wyznając zasadę, że trolki to sport dla całej rodziny nie może się obyć bez zniżek rodzinnych. Każdy członek rodziny jest u nas traktowany jako jedna osoba. Jak to działa w praktyce? Jeśli na zajęcia (niezależnie od wybranej dyscypliny sportowej) raz w tygodniu chodzi mama i dwójka dzieci płacicie tak jakby jedna osoba chodziła na zajęcia 3 razy w tygodniu.