Półkolonie sportowe we Wrocławiu

Półkolonie z Trolkami

co robimy?

Podczas wakacji oraz ferii zimowych organizujemy półkolonie sportowo-przygodowe. Podstawą każdego z turnusów są różnorodne zajęcia sportowe. Każdy półkolonijny tydzień to również wiele dodatkowych atrakcji na terenie Wrocławia.

Podczas półkolonii można wziąć udział w zajęciach, które prowadzimy cały rok: unihokeju, zajęciach tanecznych dla dziewcząt/ grach batalistycznych dla chłopców. W lecie również w zajęciach rolkowych.
Współpracujemy z wybitnymi trenerami z różnych, często niszowych sportów.
Pokazujemy dzieciom jak różnorodny jest świat aktywności fizycznej i udowadniamy, że każdy może znaleźć dyscyplinę, w której będzie czuł się najlepiej.

Na każdym turnusie znajdujemy czas na integracje, ciekawe zabawy z animatorami czy zajęcia intelektualne.

Każda z naszych półkolonii jest zgłoszona do bazy wypoczynku MEN i podlega kontroli kuratorium oświaty. Jest to gwarancją kwalifikacji kadry oraz bezpieczeństwa budynków, w których znajdują się dzieci.

Nasza półkolonijna oferta skierowana jest do dzieci od 6 do 12 roku życia. Dzielimy dzieci na dwie grupy wychowawcze pod względem wieku maksymalnie 15-osobowe. Chcemy stworzyć dzieciom idealne warunki do rozwoju i aktywnego, bezpiecznego wypoczynku.

Na półkolonie zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat

Cennik półkolonii

czyli co ile kosztuje?

Cena letniego turnusu półkolonii 2024 to 810 zł

W cenie zapewniamy opiekę nad dziećmi, wyżywienie, bilety do wszystkich atrakcji danego turnusu, prowadzone treningi sportowe, nagrody oraz ubezpieczenie.

Zapisz się na półkolonie!

wypełnij formularz!  Najczęściej zadawane pytania

  faq

  • Co należy spakować na półkolonie?

   Na każdy z dni półkolonii należy zaopatrzyć dziecko w butelkę wody mineralnej, okrycie głowy (najlepiej czapkę z daszkiem) środek przeciw komarom i kleszczom, oraz obuwie sportowe i strój sportowy. Na pierwszy dzień półkolonii należy spakować legitymację szkolną oraz wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika.

  • W co powinno być ubrane dziecko na półkolonii?

   Dzieci powinny być ubrane zawsze w wygodny strój sportowy i obuwie sportowe typu adidasy wraz ze skarpetkami. Należy pamiętać o okryciu głowy. Ze względu na zmienną pogodę w trakcie dnia warto ubrać dzieci warstwowo – tak by mogły się ubrać lub rozebrać w trakcie zajęć.

  • Czy dziecko musi umieć jeździć na rolkach i posiadać swój sprzęt?

   Nie wymagamy od dzieci umiejętności jazdy na rolkach na wysokim poziomie. Jednak warto by umiały jechać prosto. Zachęcamy do umówienia się na lekcje indywidualne przed półkolonią, jeśli dziecko nigdy nie miało rolek na nogach. Sprzęt rolkarski możemy wypożyczyć.

  • Czy podczas półkolonii jest dużo godzin zajęć rolkarskich?

   Podczas półkolonijnych zajęć rolkarskich stawiamy na dobrą zabawę. Są to zajęcia prowadzone w formie zabawy. Podczas jednego turnusu półkolonii przewidujemy około 3-4h zajęć.

  • Czy godziny i miejsce zbiórki są stałe i trzeba ich przestrzegać?

   Tak, baza półkolonii dla konkretnego turnusu jest stała. Dzieci należy przyprowadzić o godzinie 8.00 – dopuszczamy możliwość 15 min. spóźnienia jednak po tym czasie rozpoczynamy już obowiązkową rozgrzewkę sportową. Dzieci należy odebrać między 16.00, a 16.30 wcześniej nie ma nas w bazie półkolonijnej, ponieważ realizujemy zajęcia terenowe.

  • Czy wyżywienie oferowane dzieciom jest dostosowywane do stosowanej przez nie diety?

   Catering z jakiego korzystamy przewiduje odpowiednie menu dla osób stosujących różne diety. W przypadku występowania uczuleń bądź nietolerancji na konkretne produkty spożywcze należy wcześniej zgłosić nam zapotrzebowanie na posiłki, które ich nie zawierają.