O nas

Kim jesteśmy?

Trolki to inicjatywa stworzona z myślą o osobach, które chciałyby aktywnie spędzić wolny czas, zaszczepić sportową pasję u swoich dzieci, szlifować lub nabyć zupełnie nowe umiejętności taneczne, rolkowe czy narciarskie pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Trolki to nie tylko grupowe zajęcia i lekcje indywidualne z jazdy na rolkach, tańca, cheerleadingu czy unihokeja, ale również półkolonie, obozy sportowe, wyjazdy rodzinne, specjalistyczne warsztaty, wyjazdy narciarskie oraz organizacja sportowych wydarzeń okolicznościowych takich jak: dzień dziecka, pikniki rodzinne, wydarzenia szkolne, sportowe urodziny z motywem przewodnim wskazanym przez klienta.
Dla tych którzy chcą indywidualnie popracować nad swoją sylwetką czy kondycją proponujemy treningi personalne z indywidualnie rozpisanym planem treningowym.

Trolki współpracują ze Szkołami Podstawowymi we Wrocławiu. Nawiązały współpracę ze szkołami sportu i rekreacji z innych części Polski posiadającymi licencję narciarską SITN z trenerami i reprezentantami Polski w różnych, również mniej znanych dyscyplinach sportowych m.in. w futbolu amerykańskim, lacrosse, frisbee ultimate czy trenerami lekkiej atletyki. Po to, by każdy kto chce poczuć przyjemność ze sportowego, aktywnego trybu życia i poprawić swoje umiejętności psychomotoryczne znalazł w naszej ofercie coś dla siebie.

Bardzo chętnie nawiążemy współprace z innymi organizacjami, placówkami oświatowymi czy przedszkolami. W ciekawy sposób przedstawiając kulturę fizyczną uczniom, przedszkolakom i dorosłym organizując warsztaty, stałe zajęcia czy wyjazdy sportowe.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu, jesteśmy otwarci na sugestię i propozycję z Państwa strony.

Kamil Klier

 • Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu kierunku Turystyka i Rekreacja o specjalizacji „Organizator imprez i przedsięwzięć rekreacyjnych”.
 • Instruktor jazdy na rolkach z uprawnieniami Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich.
 • Instruktor narciarstwa z uprawnieniami Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa.
 • Certyfikowany serwisant sprzętu zimowego TOKO
 • Wychowawca kolonijny

Posiada duże doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi jak i dorosłymi – w sezonie zimowym oraz letnim. Ma świetny kontakt z podopiecznymi. Jest ciepły, otwarty i wprowadza miłą atmosferę na zajęciach, zachowując przy tym odpowiednią dyscyplinę. Wyznaje zasadę nauki poprzez dobrą zabawę, umiejętnie wplatając elementy metodyczne. Jego kursanci kończą każde zajęcia z nowymi umiejętnościami i wielkim uśmiechem 🙂

W Trolkach odpowiedzialny jest za rekrutacje i szkolenie kadry rolkowej, organizację i zapisy na zajęcia z jazdy na rolkach i unihokeja oraz jednodniowe wyjazdy narciarskie.

Marcelina Klier

 • Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu kierunku Sport, specjalizacji trener przygotowania motorycznego.
 • Licencjonowana trenerka tańca o specjalizacji Taniec Towarzyski, certyfikowany instruktor Cheerleadingu.
 • Certyfikowana Instruktorka Fitness, Pilates, Stretchingu.
 • Posiadaczka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej „S” w tańcach latynoamerykańskich.
 • Mistrzyni Okręgu Dolnośląskiego w tańcu towarzyskim w stylu latynoamerykańskim, w kategorii wiekowej 16-20 lat, półfinalistka Mistrzostw Polski w kombinacji 10 tańców, finalistka Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w klasie tanecznej „A” w stylu latynoamerykańskim i w klasie tanecznej „B” w stylu standardowym. Finalistka Mistrzostw Polski Południowej, Mistrzostw Polski Zachodniej, finalistka Grand Prix Polski w kategorii 16-20 lat. Półfinalistka Grand Prix Polski w kategorii dorosłych. Uczestniczka najbardziej prestiżowego turnieju tańca towarzyskiego na świecie – Blackpool Dance Festival. Zwyciężczyni wielu ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego.
 • Członkini grupy cheerleaderskiej „BASE Cheerleaders”
 • Kierowniczka wypoczynku i wychowawczyni kolonijna.

Od 2006r. trenuje taniec towarzyski pod okiem najwybitniejszych trenerów i szkoleniowców. Nauką tańca w różnych formach zajmuje się od 2014 roku. Była konsultantką tańców latynoamerykańskich formacji Glow Cheerleaders. Jest bardzo ambitna i konsekwentnie realizuje obrany program metodyczny. Darzy miłością swoich podopiecznych, którzy pod jej surowym okiem robią fantastyczne postępy.

W Trolkach odpowiedzialna za sekcje tańca i cheerleadingu, organizację obozów, półkolonii i wyjazdów rodzinnych oraz animacji.

Nasi instruktorzy