Zajęcia taneczne dla dorosłych we Wrocławiu

Zajęcia taneczne dla dorosłych

Zapraszamy na zajęcia taneczne zarówno dorosłych w parach jak i Panie solo oraz osoby przygotowujące się do pierwszego tańca weselnego.

Dla par oferujemy zajęcia grupowe w formie dwumiesięcznych kursów z tańca towarzyskiego i tańca użytkowego. Po ukończeniu kursu pierwszego stopnia istnieje możliwość kontynuowania zajęć na następnym poziomie. Zajęcia w parach dla dorosłych są doskonałym sposobem na wspólne, aktywne spędzenie czasu czy odnalezienie pasji, którą można uprawiać wraz z drugą osobą.

Dla Pań solo proponujemy dwa rodzaje zajęć. Zajęcia odbywają się w formie kursów, jednak dla tych z Was, które nie mogą uczęszczać na zajęcia regularnie proponujemy wejścia w formie jednorazowych wejściówek. Zajęcia dla Pań to czas, który każda nas może poświecić dla siebie. Czas na aktywny wypoczynek, moment oderwania się od codzienności, chwila której każda potrzebuje. 

W naszej ofercie znajdziecie również możliwość przygotowania choreografii do pierwszego tańca weselnego czy innego tanecznego wydarzenia.

Taniec użytkowy

Taniec użytkowy – to zajęcia dedykowane dla osób, które chciałyby poczuć się pewniej na parkiecie podczas wesel czy innych imprez okolicznościowych. Polecamy je szczególnie tym, którym zbliża się termin ślubu lub impreza którą chcą przetańczyć do rana. Podczas zajęć uczymy takich tańców jak discofox (2 na 1), disco samba, walczyk czy salsa. Wspólnie pracujemy nad prowadzeniem w parze i poczuciem rytmu. Osoby uczęszczające na te zajęcia często mówią, że czują się na nich jak podczas udanej imprezy. Jeśli więc chcesz miło spędzić czas – serdecznie zapraszamy.

Taniec towarzyski

Taniec towarzyski – zajęcia podczas których odkrywamy magię tańców towarzyskich, czyli tych, które można podziwiać na turniejowych parkietach świata czy chociażby w telewizyjnym programie „Taniec z gwiazdami”. Do grupy tańców towarzyskich zaliczamy tańce standardowe: walca angielskiego, tango, walca wiedeńskiego, fokstrota, quickstepa oraz tańce latynoamerykańskie: cha-cha-cha, sambę, rumbę, paso-doble, jive’a.  Na zajęciach poznajemy kroki podstawowe tych tańców stopniowo przechodząc do coraz bardziej zaawansowanych figur. Zajęcia z tańca towarzyskiego polecamy szczególnie tym, którzy są nastawieni na dłuższą taneczną przygodę oraz dla tych, którzy szukają sposobu na ciekawe spędzenie czasu ze swoim współpartnerem i oderwanie się od codziennych spraw. Dla chętnych istnieje możliwość kontynuacji kursów tanecznych na wyższym poziomie przygotowującym do startów w turniejach.

Latino solo

Latino solo – Taneczna forma fitnessu w rytm gorących latynoskich rytmów. Podczas zajęć uczymy podstaw tańców latynoamerykańskich: samby, salsy, cha-cha-cha, mambo, rumba, jive połączonych w autorskie choreografie. Niesamowita dawka endorfin połączona ze spalaniem zbędnych kalorii, podczas zajęć, które pozwolą Ci poczuć się niezwykle kobieco. 

Choreografia do pierwszego tańca

W naszej ofercie znajdziecie również możliwość przygotowania choreografii do pierwszego tańca weselnego czy innego tanecznego wydarzenia. Choreografie tworzymy tak, by była odpowiednio dopasowana do Waszej wymarzonej muzyki, strojów, wielkości parkietu czy charakteru przyjęcia. Odpowiednio do Waszych możliwości dobieramy również poziom trudności choreografii. Polecana przez nas ilość lekcji indywidualnych do przygotowania i wyćwiczenia układu to 10, jednak możemy ułożyć choreografię również w krótszym czasie. Zachęcamy, aby naukę rozpocząć 3 miesiące przed planowaną datą wydarzenia.

Cennik zajęć

czyli co ile kosztuje?

Rolki

Karnet miesięczny 1 raz w tygodniu

2 razy w tygodniu

130 zł

240 zł

Lekcja indywidualna Solo
W parze

100 zł
140 zł
(70 zł/osoba)

Jednorazowy wstęp na zajęcia grupowe

50 zł

Istnieje możliwość odrabiania zajęć w przypadku nieobecności zgłoszonej
z tygodniowym wyprzedzeniem lub spowodowanej chorobą

Zapisz się na zajęcia!

wypełnij formularz!

  Najczęściej zadawane pytania

  faq

  • Co w przypadku gdy moje dziecko zachoruje?

   Jeśli Ty lub Twoje dziecko uczęszczacie do nas na zajęcia grupowe, jednak z powodu choroby lub innego wypadku losowego nie dotrzecie do nas, zajęcia nie przepadają. W takiej sytuacji należy wysłać do nas wiadomość, że nie będzie Was na zajęciach i odrobić je z inną grupą.  Zajęcia rolkarskie można również odrobić na zajęciach tanecznych.

   Jeśli nie macie możliwości dotrzeć na wcześniej umówione zajęcia indywidualne prosimy o kontakt telefoniczny i uzgodnienie innego terminu zajęć.

  • Czy macie zniżki dla całych rodzin?

   Wyznając zasadę, że trolki to sport dla całej rodziny nie może się obyć bez zniżek rodzinnych. Każdy członek rodziny jest u nas traktowany jako jedna osoba. Jak to działa w praktyce? Jeśli na zajęcia (niezależnie od wybranej dyscypliny sportowej) raz w tygodniu chodzi mama i dwójka dzieci płacicie tak jakby jedna osoba chodziła na zajęcia 3 razy w tygodniu czyli zamiast 300 zł opłata wynosi 260 zł.