Zajęcia taneczne dla dzieci we Wrocławiu

Zajęcia taneczne dla dzieci

dla kogo?

Zapraszamy na zajęcia z cheerleadingu dzieci już od 5 roku życia. Zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone są z podziałem na wiek uczestników:

 • 5-7 lat
 • 7-10 lat
 • 10-13 lat
 • Nastolatki (pow. 12 lat)

Oferujemy zajęcia z cheerleadingu w różnych odsłonach:

 • Cheerleading grupy rekreacyjne
 • Cheerleading grupy pokazowe
 • Cheerleading grupy turniejowe

Cheerleaders

Każdy znajdzie cos dla siebie!

Cheerleading – zajęcia skierowane dla dziewcząt, które lubią energiczne rytmy oraz współprace w grupie. Na zajęciach przygotowujemy choreografie, możliwe do zaprezentowania jako widowisko na różnych wydarzeniach sportowych. Zajęcia cheerleaders w grupach pokazowych i rekreacyjnych to taneczny mix oparty na podstawach tańca jazz, hip-hop, tańców latynoamerykańskich i show z wykorzystaniem rekwizytów i elementów akrobatyki. Zajęcia ukierunkowane są na rozwój kondycji fizycznej, kształtowanie zgrabnej sylwetki, poprawę koordynacji ruchowej i gibkość. Charakterystyczna dla tej formy tańca jest jej widowiskowość i wszechstronność.

Grupy turniejowe skupiają się na przygotowanie do oficjalnych zawodów PZSC w kategoriach Freestyle POM oraz Drill Dance.

Cennik zajęć

czyli co ile kosztuje?

Rolki

Karnet miesięczny 1 raz w tygodniu

2 razy w tygodniu

130 zł

240 zł

Lekcja indywidualna Solo
W parze

100 zł
140 zł
(70 zł/osoba)

Jednorazowy wstęp na zajęcia grupowe

50 zł

Istnieje możliwość odrabiania zajęć w przypadku nieobecności zgłoszonej
z tygodniowym wyprzedzeniem lub spowodowanej chorobą

Zapisz się na zajęcia!

wypełnij formularz!

  Najczęściej zadawane pytania

  faq

  • Co w przypadku gdy moje dziecko zachoruje?

   Jeśli Ty lub Twoje dziecko uczęszczacie do nas na zajęcia grupowe, jednak z powodu choroby lub innego wypadku losowego nie dotrzecie do nas, zajęcia nie przepadają. W takiej sytuacji należy wysłać do nas wiadomość, że nie będzie Was na zajęciach i odrobić je z inną grupą.  Zajęcia rolkarskie można również odrobić na zajęciach tanecznych.

   Jeśli nie macie możliwości dotrzeć na wcześniej umówione zajęcia indywidualne prosimy o kontakt telefoniczny i uzgodnienie innego terminu zajęć.

  • Czy macie zniżki dla całych rodzin?

   Wyznając zasadę, że trolki to sport dla całej rodziny nie może się obyć bez zniżek rodzinnych. Każdy członek rodziny jest u nas traktowany jako jedna osoba. Jak to działa w praktyce? Jeśli na zajęcia (niezależnie od wybranej dyscypliny sportowej) raz w tygodniu chodzi mama i dwójka dzieci płacicie tak jakby jedna osoba chodziła na zajęcia 3 razy w tygodniu czyli zamiast 300 zł opłata wynosi 260 zł.